2009/05/31

Panache Delano

W Delano zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Turkusowe wijące się kwiaty na brązowo-bakłażanowym tle. Czym w ogóle jest Panache Delano? Moim nowym bikini :D
Delano zachwyciło mnie dodatkowo ciekawym fasonem stanika - fasonem bandeau.Fason ten jak pisała Kasica na Stanikomanii
przypomina opaskę na biust, ale dzisiaj już (i w wydaniu Delano również) zaopatrzoną w fiszbiny, które dobrze podtrzymują i pięknie kształtują biust. Dodatkową zaletą tego fasonu jest możliwość swobodnego noszenia go bez ramiączek, co przy opalaniu jest szczególnie wygodne.
Strój jest pięknie wykonany i wykończony. zapięcia i przy ramiączkach (wiązanych na szyi) i z tyłu w kolorze złotym. Logo producenta przy staniku i z tyłu na majteczkach również złote z maleńką cyrkonią (takie szczegóły naprawdę dopieszczają :)). Miseczki lekko usztywnione cienką warstwą gąbki. Pionowe cięcia ładnie nadają biustowi okrągły kształt.Majteczki są niskie i aby nie wypadły pospolicie boczki są delikatnie zmarszczone, co sprawia że wyglądają zupełnie innowacyjnie, a w końcu są bardzo klasyczne.
Rozmiaru niestety nie udało mi się upolować w moim typowym rozmiarze stanikowym UK 30E, kupiłam UK 32D i leży całkiem przyzwoicie przy wymiarach 69cm pod biustem 90cm w biuście.
Rozciągliwość obwódu od 67 do 78 cm. Na co warto zwrócić uwagę, bo jak to zwykle w strojach kąpielowych nie ma regulacji zapięcia i stanik ma również trzymać się bez pomocy ramiączek. W moim przypadku ciasny nie jest, ale spaść, ani przemieścić się nie ma szans.
Figi w rozmiarze UK 10 na 92 cm w biodrach również OK. Cena 143 zł uważam jest bardzo dobra :)
Polecam tym samym Ebayowy sklep Naturalfigures

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz